17544.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.