17526.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Schopenhauer, Arthur: Tanulmányok. Ford. Schmidt József. Bp., 1924., Pantheon, 235 p. Díszes félbőr-kötésben, kissé sérült kötéssel, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.