17468.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György illusztrációival. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.