16708.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Az előszót írta Csánky Dénes. Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.