17022.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötésben, gerincen kis sérülés