16680.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1980, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, kiadói kartontokban.