16715.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 200 HUF
8,49 EUR, 9,14 USD
Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papÃr védÅ‘borÃtóval, jó állapotban.