5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma (21 főnemes a XXI. században) Bp., 2007. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, egyik borító alja kissé sérült.