2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
[James] Fenimore Cooper: Skalpvadászok. Cooper összes indán történetei. (Vadölő, A vadon útjain, Bőrharisnya.) Az ifjúság számára átdolgozta: Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,1943,Dante. Egy egészoldalas színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.