1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.