15046.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,szép állapotban