15553.
360. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Juhász Andor: Halló itt Róma. Bp.,1937,Révai, 202+2 p.+27 t.(kétoldalas fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy képtábla hiányzik. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.