10127. 360. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 500 HUF 17,24 EUR, 18,57 USD
0 HUF
Micik jelzéssel: Fészeklakók, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23×17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk