19028. 360. Gelaufene Fernauktion Juwelen
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott charm, 2 db, jelzett, bruttó: 16,8 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk