Keramiken Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846852
11131
360
Art-ceramics
Fekvő akt, mázas kerámia, lepattanásokkal, 22×13×12 cm
1949412
11132
360
Art-ceramics
Barna kerámia teás készlet, kiöntővel, cukortartóval, stb., néhány apró lepattanással 2049837
11133
360
Art-ceramics
Jelzett retró falitál, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, d: 28,5 cm
2049817
11134
360
Art-ceramics
Retró váza, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 33,5 cm
2070258
11135
360
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat halas váza. Jelzett. Hibátlan 21 cm 2049831
11136
360
Art-ceramics
Retró falitál, festett mázas kerámia, apró lepattanással, d: 28,5 cm
2049834
11137
360
Art-ceramics
Jelzett retró falitál, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, d: 26,5 cm
2049801
11138
360
Art-ceramics
Retró áttört szélű kaspó, festett mázas kerámia, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 14,5 cm, d:20 cm
2052828
11139
360
Art-ceramics
Hygenia? mitológiai női fej,kerámia dombormű plakett, ,múzeumi replika, jelzett, d: 12 cm
2073931
11141
360
Art-ceramics
Malév Hungarian Airlines feliratos kerámia hamutál d: 13 cm 2071018
11142
360
Art-ceramics
Arany színű kerámia teás hiányos készlet és váza, kosárka, összesen: 14 db, néhányon lepattanással 2060598
11143
360
3400
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF