11137. 360. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Jelzett retró falitál, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, d: 26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk