Keramiken Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2076254
11094
360
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Pegazus. Festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, m: 17 cm 2076259
11095
360
28000
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Angyalkás gyertyatartó. Festett mázas kerámia, jelzett, mázkopásokkal, készítéskori tűzrepedéssel 17×16×15 cm
2074793
11096
360
11000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Narancs-fekete kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm, d:14,5 cm 2071187
11097
360
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m: 11 cm, d:14 cm 2071186
11098
360
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm 2071181
11099
360
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos tálka. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, 20,5×9,5 cm 2071177
11100
360
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Spirál füles tálka. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, 18×13 cm 2071173
11101
360
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:19 cm 2073942
11103
360
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Pálinkás készlet 6 db + tálca 33 cm Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan 2071196
11104
360
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin (?- ): Angyalkás gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm 1672595
11105
360
50000
Art-ceramics
1960290
11106
360
Art-ceramics
Ráhmer kerámia: Fiú vázával (asztali lámpa). Festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF