11168. 360. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Herendi Eton mintás porcelán lapostányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk