11167. 360. Gelaufene Fernauktion Porzellan
11 000 HUF
9
0 HUF
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor