11216. 360. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Hollóházi kajszibarackos pálinka palack, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, dugóval, m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk