Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 354

József Attila - - összes versei és műfordításai. (Sajtó alá rend. Bálint György.) H. é. n. Cserépfalvi. (Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóváll. Rt.) Kiadói, elvált gerincű papírkötésben.
17729.

Rufpreis:
1 000 HUF
17730.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szomor Károly: A magyar nemzeti irodalom történet vázlatban felsőbb nép- és polgári iskolák, nőnövendék és tanítóképezdék számára. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 184 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
17731.

Rufpreis:
1 200 HUF
Herczeg Ferenc: Az uj nevelő. Elbeszélés. Filléres Könyvtár 37. kötet. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Kiadói kopott, foltos illusztrált félvászon-kötés.
17732.

Rufpreis:
1 200 HUF
Makai István: Készítsünk magnetofont. Kis Technikus Könyvtár. Bp.,1960, Táncsics. Kiadói papírkötés.
17733.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wolkenberg Alajos: Az okkultizmus és spiritizmus múltja és jelene. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.
17734.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hajdú Demeter Dezső: Erdélyi színfoltok. Erdélyi füzetek 3.
17735.

Rufpreis:
800 HUF
Gajdács Pál: Boldogfalvi csendélet. Rajzok és elbeszélések. A borító rajza Geiger Richárd munkája. Gyoma, 1911, Kner Izidor. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17736.

Rufpreis:
2 000 HUF
Biró József: A modern grafológia. Bp., én., Pantheon, 279 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal.
17737.

Rufpreis:
1 000 HUF
Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,[1921], Globus Nyomda Műintézet, 128 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.  Ebből a könyvből 900 példány jelent meg, amelyből 300 merített papiron, 600 famentes antique-papíron készült számozva,... Számozott (197/900.) és a szerző által dedikált példány.
17738.

Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,[1921], Globus Nyomda Műintézet, 128 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. "Ebből a könyvből 900 példány jelent meg, amelyből 300 merített papiron, 600 famentes antique-papíron készült számozva,..." Számozott (197/900.) és a szerző által dedikált példány.

Rufpreis:
2 000 HUF
Soros, a gólem igaz története. Az EIR különjelentése, 1997 áprilisa. Kapu füzetek 1. Bp., 1997, Magyar Kapu. Kiadói apírkötésben, jó állapotban.
17739.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp.,én., Múzsák. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Reprint kiadás!
17740.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF