József Attila - - összes versei és műfordításai. (Sajtó alá rend. Bálint György.) H. é. n. Cserépfalvi. (Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóváll. Rt.) Kiadói, elvált gerincű papírkötésben.
A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Bp.,1991.,Orpheusz. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a címlap és az elülső előzéklap kissé piszkos.
Szomor Károly: A magyar nemzeti irodalom történet vázlatban felsőbb nép- és polgári iskolák, nőnövendék és tanítóképezdék számára. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 184 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
Wolkenberg Alajos: Az okkultizmus és spiritizmus múltja és jelene. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.
Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,[1921], Globus Nyomda Műintézet, 128 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
"Ebből a könyvből 900 példány jelent meg, amelyből 300 merített papiron, 600 famentes antique-papíron készült számozva,..."
Számozott (197/900.) és a szerző által dedikált példány.