Vegyes könyvtétel, 4 db
Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.
Voltaire: Zadig a vagy a végzet. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
Montesquieu: Igaz történet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
Petőfi Sándor: János vitéz. Móra klasszikusok. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1993,Móra. Kiadói keménykötés.
Változó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 13 db, benne különféle témákkal, Az utas könyve (1935), Magyar nyelvtan (1856), Rónai Ernő: Szibérián keresztül (1948), Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor, Ifj. Tildy Zoltán: Fehértó, Tarnóczi János:A Szent István Bazilika éneklő kövei, Tarnóczi János: Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek...stb. Különféle kiadásban, változó állapotban.
1910 Kelemen Béla: Hogyan olvassunk és hogyan írjunk. Jegyzetek és tanácsok az ifjúság számára. Székesfehérvár, 1910, Csitári K. és Társa,23 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Dictionar Romin-Maghiar. Román-magyar szótár. Szerk.: Kelemen Béla. (Bukarest), 1957, Editura Stiintifica. Román és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, a címlap és pár lap javított, kissé foltos.
A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Nagy vegyes könyv tétel, főleg szépirodalom, művészeti könyvekkel is: Komjáthy: Mondák könyve; Pintér Zoltán: Művészet és realizmus; Irodalmi lexikon; Csokonai, Móricz, stb., összesen 16 db
5 db szépirodalmi témájú könyv: Török Sándor: Titokzatos utazások. Bp., 1947, Révai. Az elülső borítónál kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Szép Ernő: Lila akác. Bp., 1949, Révai. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban.; Móricz Zsigmond: Árvácska, Csibe. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.; Mann, Thomas: A törvény. Bp., 1958, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.; Stendhal: A szerelemről. Bp., é. n., Révai, 2. kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.