Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón apró kopásnyomokkal.
A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. I. köt.: 1505-1805. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 354 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval.
A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. II. köt.: 1806-1830. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 371 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt, javított borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van.