17758.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kisfaludy Károly: Irene. Szomorújáték öt felvonásban. Bp.,1878, Franklin,133 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 8 lap kijár.