17806.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Költők albuma. (Nagyméretű album) Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Harmadik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. Bp., é.n. Lampel R. 278 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Elázás miatt a kötés kopottas, sérült, a gerinc alsó részén elszíneződött, a lapok több helyen is foltosak és behullámosodtak.