18562.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Székely Menyhért: Művészsors. Elbeszélések. Monor, 1926, Popper Ernő, 87 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.