17656.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Átdolg. Szász Károly. Bp., (1924), Franklin, 194; 195-408 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.