17669.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Wass Albert: Mire a fák megnőnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.