Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Garay János összes költeményei. Baráti megbízásból kiadta, az előszót és az életrajzot írta Ney Ferencz, Pest, 1854, [Müller Emil-ny.], V-XXXVIII+ 1062 hasábszámozás. Első kiadás. Korabeli, kopottas egészvászon kötésben.
Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borító grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, a papírborítót leszámítva jó állapotban.
Tűzoltás. Kárelhárító működési szabályzat tűzoltóság számára. 2. füzet. Bp.,1943, Magyar Országos Tűzoltó Szövetség, 206 p. Kiadói szakadt papírkötésben.
Balázs Béla-Bartók Béla: A kékszakállú herceg vára. Opera egy felvonásban. Bp.,1979, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Számozott (1500/835.) példány.
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Átdolg. Szász Károly. Bp., (1924), Franklin, 194; 195-408 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.