17243.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.