17267.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., é. n., Béta Irodalmi Rt. A szerző dedikációjával. Laza, kopott vászonkötésben.