Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1350226
361
110000
Abonyi Ernő (1884-1941): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 66×55 cm
1940817
10001
361
Ludwig Adamus (1912-1980): Bécsi utca részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×14 cm 1940830
10002
361
Ludwig Adamus (1912-1980): Bécsi utca részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×14 cm 2030775
10003
361
65000
Agricola Lídia (1914-1994): Tavasz a Virághegyen. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm 2083444
10004
361
11000
Almásy Aladár (1946-): Fokozatosan várakozó asszony. Rézkarc, papír, jelzett, 22×17,5 cm 1972748
10005
361
Antal Irén (1903-1999): Galyatető, akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
1999333
10006
361
Antal Irén (1903-1999): Labdázók. Akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
1294083
10007
361
F. Antal Elemér (1896-1991): A platánfa álma. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1950802
10008
361
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976) : Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×30 cm
2033008
10009
361
Ágotha Margit (1938-2015 ): Psalmus Hungaricus. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×32 cm 2049061
10010
361
24000
Bakányi Gyula (1955- ): Alkony. olaj, farost, jelzett, 68×85 cm
2084182
10011
361
Balog Marianna (1967-): Beteljesedés. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF