260 000 HUF
702,70 EUR, 764,71 USD
Kassák Lajos (1887-1967): Bildarchitektur. Litográfia, papír, jelzett, dedikációval (Vattay Elemérnek 1965), üvegezett keretben, 48,5×34 cm