MT jelzéssel: Árnyék forma. Olaj, vászon (kis hibával), 60×70 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/361/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/MT-jelzessel-Arnyek-forma-Olaj-vaszon-kis-hibaval-60C39770-cm~II2084630
2084630
10231
361
Beschreibung: MT jelzéssel: Árnyék forma. Olaj, vászon (kis hibával), 60×70 cm
: turóczi_márk