10207. 361. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
9
0 HUF
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk