10208. 361. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
17
0 HUF
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Gyöngytyúkokra vigyázó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 23,5×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk