10214. 361. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Mátrai jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk