10377. 361. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF 40,54 EUR, 44,12 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a hegytetőn. Olaj, falemez, hibás keretben, 31×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk