10245. 361. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF 4,32 EUR, 4,71 USD
0 HUF
Pál István (?-?): Folyóparton. Rézkarc, papír, jelzett, sérült üvegezett fa keretben, 24×31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk