1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
1944-1956 3 db 1956-os újság Magyar Függetlenség I. évf. 5. sz., 1956. nov. 2., reggeli kiadás, sérült, szakadozott, Népszabadság. I. évf. 20. sz., 1956. nov. 29., Népszava 77. évf 3. sz., 1956. nov. 3. szakadozott. +1944 Pest. VI. évf. 40 sz. 1944. feb. 19.