Gläser Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1518905
11285
361
Glass-objects
Dekoratív formába fújt váza, anyagában színezett, homok fújt mintákkal, plasztikus arany dekor díszítéssel, hibátlan, jelzés nélkül, m:25 cm
2009356
11286
361
Glass-objects
Régi aranyozott vizes kancsó, 6 db pohárral. Kopásokkal.
2009352
11287
361
Glass-objects
Kézi festésű üveg kancsó vizes poharakkal 6 + 1 db
1879367
11288
361
Glass-objects
Kompótos készlet, csiszolt, hibátlan, d: 23 cm, és 11 cm (10×)
2081074
11289
361
Glass-objects
cca 1900 Aranyozott kék üvegpohár, anyagában színezett, formába öntött, festett virágmintával, kis csoprbával, m: 14 cm. 1184358
11290
361
Glass-objects
Virágmotívumos metszett, többrétegű üvegváza, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 27 cm
2060425
11291
361
Glass-objects
Pálinkás üveg pohárkészlet, 6 db, fa dobozban, m: 8 cm 2060404
11292
361
Glass-objects
Szőlő formájú üvegpalack + üveg kiöntő, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 és 27,5 cm
2012169
11293
361
Glass-objects
Virágos festett üvegváza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 27,5 cm
2033359
11294
361
Glass-objects
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 19 cm
2033354
11295
361
Glass-objects
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
2033356
11296
361
Glass-objects
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF