Porzellan Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2084468
11241
361
4200
Drasche hiányos teás készlet. Jelzett, kopásokkal.
2084502
11242
361
Sűrű Erzsi: Díszfestett, kobaltkék díszítésű kaspó. Jelzett. Hibátlan. d: 16 cm, m: 10 cm 2084188
11243
361
Jelzés nélkül: porcelán dohányzó készlet. irizáló mázfestéssel. Apró kopásokkal. 2085673
11244
361
kalocsai porcelán pálinkás palack és kupica, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
2085289
11245
361
Weimar Echt Kobalt porcelán tál, 2 db, jelzett, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 18 és 25 cm 2085282
11246
361
Echt Kobalt porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2085357
11247
361
Ilmenau art deco tálka. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 14x9 cm 2084506
11248
361
Lindner porcelán asztali órácska. Kobalt festett Jelzett, kvarc szerkezettel, Hibátlan. m: 13 cm 2052272
11249
361
H&C Chodau mokkás készlet tálcával, gépi festés, jelzett, kopott,
2019555
11250
361
Royal Vienna talpas amfora váza párban, jelzett (máz alatti, művész szignóval is), kopott lepattanás nélkül, kézzel festett, m: 15,5 cm (2×) 1703581
11251
361
Ironstone tányér készlet ( 3 db), levonó képes, jelzett, hibátlan, d:16-25 cm 1499738
11252
361
Kahla retro csésze alj és süteményes tányér (3×4 db), matricás, jelzett, kopott
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF