11230. 361. Gelaufene Fernauktion Porzellan
20 000 HUF
0 HUF
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván