Porzellan Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2085621
11205
361
Zsolnay porcelán pillangómintás 3 emeletes kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm 1988359
11206
361
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm
2084181
11207
361
Zsolnay Pompadour II. süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm 2084566
11208
361
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 10x9 cm 2084361
11209
361
Zsolnay tálka. Matricás, jelzett, kopásokkal. 9x4 cm
1969208
11210
361
1969209
11211
361
2081146
11212
361
Zsolnay vízhordó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm 2081100
11213
361
Zsolnay mércés patika edény 500 g-ig, Zsolnay Városszépító és Városvédő emlékérem. d: 10 cm Jelzettek, hibátlanok. 2067231
11214
361
Zsolnay rózsaszín füles edény, jelzés nélkül, mázas fajansz, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 21 cm,
2065762
11215
361
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 2055844
11216
361
6500
Zsolnay porcelán kínálótál. Matricás, jelzett, hibátlan. 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF