Porzellan Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2063966
11229
361
Hollóházi porcelán asztali szett, díszdobozban Idegenforgalmi Propaganda Kiadóvállalat felirattal. Jelzett, hibátlan.
1872203
11230
361
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×) 2055841
11231
361
8500
Fischer fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d:21 cm 2080007
11232
361
Aquincumi porcelán sétáló lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 1884474
11233
361
Vegyes porcelán tétel, benne Hollóházi, Drasche és egyéb márkák 1955411
11234
361
Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m: 14,5 cm 1810304
11235
361
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm 1871584
11236
361
Alföldi porcelán étkészlet + teás készlet 1725338
11237
361
Drasche női figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 1653578
11238
361
Alföldi város képes tálkák, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:3 db, d: 8-9 cm 2056185
11239
361
2084463
11240
361
Láng M. porcelán ovális kínáló tálak. Jelzett, matricás, kopásokkal. 36x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF