Jókai Mór: Névtelen vár. Bp., 1895. Franklin Leszik Károly féle festet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/362/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000020/Jokai-Mor-Nevtelen-var-Bp-1895-Franklin-Leszik-Karoly-fele-festett-aranyozott-egeszvas~II2089770
2089770
17495
362
Beschreibung: Jókai Mór: Névtelen vár. Bp., 1895. Franklin Leszik Károly féle festett, aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
: tánczos_gábor