17449.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.