17096.
362. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.