Magyar Ritkaságok sorozat 16 kötete:
Tar Lőrinc pokoljárása, Hunfalvy Pál Napló 1848-1849, Bod Péter: Szent Hilárius, Kazinczy Ferenc: Sophie, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek, Mikes Kelemen: Az idő jól eltöltésének módja, Kőrösi Csoma Sándor levelesládája, Ungnád Dávid Konstantinápolyi utazásai, Vitéz János levelei és politikai beszédei, Pajkos énekek, Sztárai Mihály: Histrória Perényi Ferenc kiszabadulásáról, Fortunatus és Magelóna históriája, Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról 1-2. kötet, Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála, Pécsváradi Gábor: Jeruzsálemi utazás.Bp., 1983-1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma (21 főnemes a XXI. században) Bp., 2007. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, egyik borító alja kissé sérült.
Rudolf Broby-Johansen: Az öltözködés története. Fordította: G. Beke Margit. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.