Thuróczy János: A magyarok krónikája. Ford.: Horváth János, Szabó Kálmán. Bp.,1978, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (3000/966.) példány.
Károlyi Mihályné: Együtt a forradalomban.+Együtt a száműzetésben. Bp.,1985, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Baji Etelka-Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Bp., 1994, Hg és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés.
Marczali Henrik (szerk.:) Nagy Képes világtörténet. 3. köt: Geréb József: A rómaiak története. Bp., é.n., Franklin-Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben, kopott borítóval.